NECHAJTE TO NA NÁS

V dcbi.software pre Vás pripravíme profesionálne webové aplikácie. Všetky vaše projekty spravíme na kľúč a zastrešíme od príprav až po dokumentáciu.

Čo sú webové aplikácie?

Jedná sa o aplikácie, ktoré fungujú samostatne alebo ako súčasť webovej stránky a spracúvajú požadované úlohy. Zber dát, vyhodnocovanie, komplexné portály a systémy. Spravidla sú umiestnené na cloudových serveroch alebo priamo na serveroch zákazníka, vďaka čomu sú dostupné odkiaľkoľvek a v akomkoľvek webovom prehliadači.

Webové rozhranie vyladíme tak, aby sa aplikácia perfektne zobrazovala ako na počítačoch, tak aj na tabletoch alebo inteligentných telefónoch. Keďže sú platformovo nezávislé, jediná aplikácia pokryje použitie na operačných systémoch Windows, macOS, iOS aj Android.


AKO TO FUNGUJE?


KONZULTÁCIA

Pri prvotnej konzultácii nám objasníte čoho sa Váš projekt bude týkať, aké máte systémové a funkčné požiadavky. Samozrejme ešte pred stretnutím je možné podpísať dohodu o mlčanlivosti, aby Vaše nápady ostali v absolútnom bezpečí.

NÁVRCH, PLÁN A CENOVÁ KALKULÁCIA

Stanovíme návrh realizácie vášho projektu, časový plán a rámcovú kalkuláciu. Keďže programovanie väčších projektov je veľmi zložité odhadnúť dopredu, vždy kalkuláciu robíme formou rozsahu, aby bola cenová ponuka maximálne transparentná a férová.

REALIZÁCIA

Po schválení sa pustíme do samotnej realizácie. Aktívne konzultujeme s klientom jednotlivé časti aplikácie, zbierame výstupy z testovania a tvoríme ucelenú aplikáciu presne podľa dohodnutých požiadaviek.

ODOVZDANIE A SPRÁVA

Po odovzdaní aplikáce je klientovi ponúknutá následná správa aplikácie. Tá zahŕňa riešenie incidentov v dohodnutej SLA, pokračovanie vývoja alebo len drobných úprav.

Aké programovacie jazyky používame?

Programujeme najmä v Ruby on Rails a PHP.

Ruby on Rails je moderná a pomerne mladá platforma, ktorá vznikla v roku 2004. Je optimalizovaná na tvorbu webových aplikácií a od vzniku sa teší obrovskej popularite. Na jej základoch sú postavené aplikácie ako Basecamp, GitHub, Shopify, Airbnb, SoundCloud alebo Zendesk.

PHP je skriptovací jazyk a nástroj na tvorbu dynamických a interaktívnych webových stránok. Používa sa najmä na programovanie klient-server aplikácií. Medzi známe aplikácie založené na PHP patrí napríklad MediaWiki, software na ktorom beží Wikipedia. Avšak s PHP sa stretnete takmer na každej webovej stránke napríklad pri kontaktných formulároch.

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade záujmu Nás neváhajte kontaktovať